Општинско такмичење из српског језика

Датум: 17. Mart 2014 17:00 Категорија: Достигнућа

Ученица 5.разреда, Џунић Анђела, освојила је прво место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!
Ученица 6.разреда, Цолић Андреа, освојила је треће место на
општинском такмичењу српски језик и језичка култура!

Ученица 7.разреда, Тошић Дуња, освојила је треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!
Ученици Поповић Луна и Џунић Алекса освојили су треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!

Ученица 5.разреда, Џунић Анђела, освојила је 20 поена и прво место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура. Ученици Јовановић Наталија, Антић Вељко и Ђорђевић Дарко освојили су 19 поена.Петровић Жарко и Манић Миљана освојили су 18 поена и заузели друго место.Ученицима предаје наставник српског језика и књижевности, Зоран Марковић.

Ученица 6.разреда, Цолић Андреа, освојила је 15 поена и треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура.Ученици предаје наставник српског језика и књижевности, Јасмина Николић.

Ученица 7.разреда, Тошић Дуња, освојила је 16 поена и треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура. Ученици предаје наставник српског језика и кнјижевности, Јасмина Николић.

Ученици Поповић Луна и Џунић Алекса освојили су 16 поена  и треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура. Ученицима предаје наставник српског језика и кнјижевности, Мирољуб Николић.