Пластичном флашом до највеће новогодишње јелке

Датум: 28. Decembar 2017 10:04 Категорија: Новости

У среду, 27.12.2017.године у 18ч у учионицама бр. 9 и 10, Маја Игњатовић и Марија Митић, проф.енгл.језика, одржале су едукативну радионицу "Пластичном флашом до највеће новогодишње јелке" у којој су учествовали ученици 5., 6. и 7.разреда наше школе и ШОСО "Младост". Ово је трећа година за редом колико траје сарадња између две школе, а циљ оваквих радионица је развијање и неговање осећаја за дружење и толеранцију између деце која долазе из различитих животних услова и средина. Тема радионице је била израда новогодишњих јелки од рециклирајућег материјала. Радионици су присуствовали наставници и родитељи уценика из ШОСО " Младост". По завршетку радионице, ученици наше школе поклинили су две јелке ученицима - гостима и изразили жељу да се ова сарадња настави.