Достигнућа

4. Цветковић Анастасија Маринковић Славица III

Републичко такмичење из физике

Датум: 21. April 2015 08:25 Категорија: Достигнућа

У суботу и недељу 18. и19. априла ученици осмог разреда наше школе, Стефан Ћирковић и Лазар Лукић, и наставник  физике Горан Игњатовић, учествовали су на Републичком такмичењу из физике у Београду, где је Стефан Ћирковић освојио треће место!

Награђени ученици

Датум: 28. Novembar 2014 13:10 Категорија: Достигнућа

Додела диплома и награда ученицима, који су на ликовној радионици, литерарном темату и такмичењу из математике освојили 1.места.

Октобар-месец здраве хране

Датум: 30. Oktobar 2014 16:46 Категорија: Достигнућа

Матеја Симић, ученик  III3, освојио је похвалу за ликовни рад на тему Октобар - месец зраве хране. Рад је послат у Институт "Батут" .

Никола Тесла куп

Датум: 19. Mart 2014 18:27 Категорија: Достигнућа

Одржано је школско такмичење Никола Тесла куп 19.03.2014. године. Ученици Никола Петковић и Тијана Минић иду даље на регионално такмичење!

Физика- окружно такмичење

Датум: 18. Mart 2014 22:24 Категорија: Достигнућа

Ученик Ћирковић Стефан освојио је  прво место на окружном такмичењу из физике. Ученица Стојановић Јована освојила је треће место. Ученици Тошић Дуња, Танчић Симона и Лукић Лазар освојили су похвале.
Ученица Поповић Луна освојила је треће место.

Општинско такмичење из хемије

Датум: 18. Mart 2014 22:13 Категорија: Достигнућа

Ученица 7.разреда, Симона Танчић, освојила је прво место на општинском такмичењу из хемије. Ученица Јанаћковић Мила освојила је друго место на општинском такмичењу из хемије.

Такмичење књижевна олимпијада - окружно

Датум: 18. Mart 2014 22:01 Категорија: Достигнућа

Ученица Цветковић Анастасија освојила је 14 поена на окружном такмичењу књижевне олимпијаде.

Општинско такмичење из српског језика

Датум: 17. Mart 2014 17:00 Категорија: Достигнућа

Ученица 5.разреда, Џунић Анђела, освојила је прво место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!
Ученица 6.разреда, Цолић Андреа, освојила је треће место на
општинском такмичењу српски језик и језичка култура!

Ученица 7.разреда, Тошић Дуња, освојила је треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!
Ученици Поповић Луна и Џунић Алекса освојили су треће место на општинском такмичењу српски језик и језичка култура!

Општинско такмичење из српског језика

Датум: 12. Mart 2014 09:17 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење из српског језика у ОШ „Душан Радовић“ –Пирот одржано је 08. марта 2014. године.  Учествовало је укупно 123 ученика. Из петог разреда на општинском такмичењу учествовало је 34 ученика, из шестог разреда 25 ученика, из седмог разреда 33 ученика и из осмог разреда 31 ученик.