Квиз знања

Датум: 07. Decembar 2015 19:31 Категорија: Новости

Поводом обележавања Дана школе у уторак 24.11.2015. године одржана је радионица под називом „ Квиз знања“. Учествовало је шездесет и четири ученика од петог до осмог разреда. Елиминационим тестом је одлучено да у полуфинале иду четири најбоље групе тј. две групе у финале. Ученици су ,кроз игру, одговарали на питања из српског језика, енглеског језика, математике, биологије, историје, географије, музичке културе и информатике и рачунарства. Ученици су показали изузетно знање, тако да смо на крају имали,чак, две групе са истим бројем бодова које су поделиле прво место. Сви учесници квиза су добили пригодне поклоне- свеске, а они најбољи и књиге.
Атмосфера је била права навијачка –радионици су присуствовали ученици који су подржавали своје другаре, директорка школе као и велики број колега.
Хвала свим колегама који су подржали ову радионицу.
Реализатори радионице су Весна Видачић, Валентина Јанковић, Снежана Ђорђевић и Тони Ристић.