Ликовно литерарна радионица „Божићна авантура“

Датум: 29. Decembar 2015 20:28 Категорија: Новости

Дана 29.12.2015. у ОШ "Душан Радовић" одржана је ликовно литерарна радионица „Божићна авантура“. Први део приредбе био је такмичарски избор за најлепшу капу и честитку, други такмичарски део је прича без краја. У оба дела такмичила су се деца наше школе и школе „Младост“. Трећи део био је ауторско дело професорке енглеског језика Маје Игњатовић са ученицима I и V разреда као поклон њима. Жири су чинили Богдан Ђорђевић и Александра Јовановић из наше школе и Соња Костић, представник школе „Младост“. Поруку коју наша школа шаље су љубав, другарство и једнакост.
Представници Ђачког парламента су уз помоћ својих координатора организовали акцију хуманитарне помоћи под слоганом „Ципеле за ђаке пешаке“. Акцији су се одазвали ученици и наставници школе, а од прикупљених средстава купили су јакне и ципеле нашим ученицима пешацима и пригодне поклоне за госте из школе „Младост“.