Обавештење

Датум: 03. Oktobar 2016 13:32 Категорија: Новости

Обавештавамо Вас да ће поводом Дечје недеље у ОШ „Душан Радовић“ бити реализоване следеће активности:

ПОНЕДЕЉАК 03.10.2016.
Ученици наше школе заједно са ученицима других школа иду на пријем код градоначелника.

УТОРАК 04.10.2016.
У истуреном одељењу у Станичењу ће се одржати „Игре без граница“ за ученике, наставнике, родитеље и будуће прваке.
У истуреном одељењу у Темској ће ученици млађих разреда имати ликовну радионицу „Играм се и дарујем“.

За време четвртог часа преподне, у учионици бр. 13, биће одржана радионица „Ко има друга има све“. Учесници и реализатори ће бити ученици I2 и V2 разреда.

СРЕДА 05.10.2016.
Ученици првог и четвртог разреда ће носити играчке које су добровољно одвојили, да поклоне  деци ПУ „Чика Јова Змај“
У 18:00 је организована радионица о дечијим правима. Водитељи радионице су две ученице пиротске Гимназије. Радионици ће присуствовати 6 ученика шестог разреда наше школе и 6 ученика ОШ „ Свети Сава“.

ЧЕТВРТАК 06.10.2016.
Четвртак је посебан дан за ОШ „Душан Радовић“ у оквиру обележавања Дечје недеље, где ће тим поводом представници Ђачког парламента у 13:00 угостити Сашку Соколов, некадашњу ученицу наше школе, врсног спотисту и учесницу параолимпијских игара у Рију.
Од 14:00, у дворишту школе, ће ученици од 1-4. разреда реализовати јавни час физичког васпитања уз помоћ својих старијих другара и Сашке Соколов, под слоганом „ Традиционалне и савремене игре“. Подршку ће да им пруже деца из ПУ „Чика Јова Змај“

ПЕТАК 07.10.2016.
Награђени ученици ће присуствовати додели награда, поводом конкурса „ Нећу да бригам, хоћу да се играм“ која ће бити у ОШ „ Вук Караџић“